עמוד הבית / כללי / איז נדלן: איך תנהלו מהארץ דירת נופש בקפריסין הטורקית ?

איז נדלן: איך תנהלו מהארץ דירת נופש בקפריסין הטורקית ?

שוק הדירות בקפריסין, מגוון ומעניין. אפשר לרכוש דירת חדר, ואפשר לרכוש דירת ווילה, הכוללת בריכה פרטית. שוק התיירות בקפריסין הטורקית משגשג מאוד. אירופאים רבים, אוהבים לברוח מחודשי החורף הקרים באירופה, ולנפוש בקפריסין החמימה והנעימה. אילו סוגים של דירות נופש, אפשר לרכוש נדלן בקפריסין? איך מנהלים מהארץ דירת נופש בקפריסין הטורקית, ואיך תשווקו את הנכס?

למה ישראלים רוכשים דירת נופש פרטית בקפריסין הטורקית?

בחבל ארץ זה, שורר מזג אוויר נעים ונוח, ברוב חודשי השנה. לכן, לישראלים רבים נוח לנפוש בחודשי החורף הקרים בקפריסין, בגלל מזג האוויר החמים והנעים, אך גם להתאוורר בקיץ, ולברוח מהחמסין הישראלי. ולכן, משקיעי נדל"ן ישראלים, יפנו לעצמם כמה שבועות בשנה בדירת הנופש שרכשו בקפריסין, לצורך חופשה משפחתית פרטית. אין ספק, שבכך הם חוסכים לעצמם אלפי שקלים, על לינה במקומות אחרים. שהרי, הם אינם צריכים לשלם לינה על הנכס שלהם.

את סוכנות התיירות הפרטית שלכם תנהלו מהסמארטפון!

רכשתם דירת נופש בקפריסין? כדי להרוויח הכנסה יפה מהנכס, עליכם לדאוג שכל הזמן, יהיו שוכרים בנכס. איך תעשו זאת? עולם הטכנולוגיה המתקדם, מאפשר לכם, לנהל סוכנות תיירות מהסמארטפון, מהמחשב, מהמחשב הנייד, ומכל מקום בעולם. ראשית כל, עליכם לבנות לנכס שלכם אתר אינטרנט. באתר, תעלו תמונות מהנכס, תסבירו במלל על הנכס. מומלץ לכם, לשים מאמרים על אפשרויות הבילוי באזור. על המסעדות, חופי הים, ואתרי תיירות ואטרקציות, בסביבת דירת הנופש. בנוסף, כדאי לכם לפתוח דף פייסבוק לנכס. בדף, תעלו כל יום כמה פוסטים, עם מידע תיירותי מעניין על סביבת הנכס.

איך תשווקו את האתר?

כצעד ראשון, בנו רשימת דיוור של בני המשפחה והחברים. הציעו להם הנחות. לפעמים, דווקא הם ירצו לשכור ממכם את דירת הנופש, ולערוך לעצמם נופש בקפריסין הטורקית. הם גם, יוכלו לפעמים להמליץ על הנכס לחברים. בנוסף, חשוב שתערכו לאתר קידום ממומן ואורגני. וכמובן, חשוב להעלות סרטונים על הנכס ליו טיוב.

איך גוגל מוצא לכם לקוחות?

לפעמים, דווקא קידום ממומן של אתר האינטרנט שבניתם לנכס, יביא לכם לקוחות. הרובוטים של גוגל, מזהים גולשים שחיפשו את המילים "דירות נופש בקפריסין הטורקית". ולהם, הוא יציג את המודעה שלכם. כך, אם בניתם את האתר בצורה טובה, הסיכוי שהגולשים ייכנסו ויסגרו עסקה, גדולה מאוד.

איך תבצעו קידום אורגני לאתר הנכס?

מנוע החיפוש של גוגל, נותן עדיפות לאתרים עם בלוגים ומאמרים. לכן, כתבו מאמרים רבים על אפשרויות התיירות בסביבת הנכס. בנוסף, העלו בלוגים באתרים שונים על הנכס. בנוסף, אתם יכולים לבצע באתר שלכם חילופי קישורים. ובנוסף, הכניסו לכמה שיותר מנועי חיפוש, קישור לאתר הנכס שלכם.

כיצד תנהלו דירות נופש בקפריסין הטורקית.

רבים ממשקיעי הנדל"ן קפריסית הטורקית, רוכשים נכס לצורך השכרת דירות נופש. ניהול של דירת נופש, דורשת יותר זמן של ניהול ותחזוקה, מאשר דירה לצורך מגורים קבועים. תחלופת הדיירים, דורשת הגעה קבועה לנכס. איך אפשר לנהל מישראל, דירת נופש בקפריסין? ישנם כמה אפשרויות.

  • מרחק טיסה קצר – צריך לזכור, שזמן הטיסה מישראל לקפריסין, הוא רק 40 דקות. לכן, יכול בעל הנכס לטוס לקפריסין בבוקר, ולחזור בערב, או אחר הצהריים לישראל. וכך, יכול בעל הנכס להגיע, לארגן את הדירה בעת הפינוי, ולמסור את הדירה לנופשים הבאים.
  • חברת תיווך – לפעמים, יש חברות תיווך בחו"ל, אשר מוצאות נופשים המעוניינים לשכור את הנכס לתקופה קצרה, וגם מתנהלים מול הנופשים. החברה גובה את התשלום, דואגת לניקיון ולתחזוקה, ומעבירה לכם את התשלום לחשבון הבנק.
  • חברת ניהול נכסים – ישנם חברות ניהול נכסים, אשר לא תמיד ימצאו לכם את הנופשים אשר ישהו בנכס, אך ידאגו לכם לניהול שוטף של הנכס.

Check Also

גישור

האם הליך גישור הוא אופציה שגם לכם כדאי לנסות? 

ויכוחים, מריבים ואינספור חילוקי דעות הם חלק מהחיים של כולנו. עם זאת, יש מקרים שבהם …