עמוד הבית / כללי / האם הליך גישור הוא אופציה שגם לכם כדאי לנסות? 

האם הליך גישור הוא אופציה שגם לכם כדאי לנסות? 

ויכוחים, מריבים ואינספור חילוקי דעות הם חלק מהחיים של כולנו. עם זאת, יש מקרים שבהם העניין עלול להיות עוד יותר מורכב, כמו למשל, כאשר רוצים להתגרש או כאשר השכנים מאיימים בתביעה. מה עושים בכל המצבים האלה? והאם בתי המשפט הם באמת האופציה הכי טובה שיש? התשובה היא כמובן לא. היום, בעידן המודרני שבו אנחנו חיים, יש כבר לא מעט אנשים שבוחרים בתהליך גישור וגם לכם כדאי לקחת את האופציה הזאת בחשבון. בגישור מדברים על הדברים ומנסים ליישב את המחלוקות בלי להגיע למצב של משפטים ודיונים אינסופיים. לכן אין ספק שכדאי לנסות זאת, כי בהחלט יכול להיות שזה יעבוד גם אצלכם. 

היתרונות של גישור

אם אתם עדיין בדילמה ולא בטוחים לגבי היתרונות של תהליך הגישור, כדאי שתדעו שבתהליך כזה:

  • אתם חוסכים הרבה זמן
  • אתם חוסכים כסף
  • אתם מנהלים את המריבות בצורה מכובדת בלי לפגוע לחינם אחד בשני
  • אתם מגיעים לעמק השווה מהר יותר

לכן, אם אתם לא מאמינים שצריך לסבול אפילו כשרבים ואפילו כשלא מסכימים, אין ספק שגישור היא הבחירה הנכונה עבורכם. תהליך כמו גישור הופך אפילו את ההתמודדות עם הוויכוח הכי פחות נעים שיש למשהו שאפשר להצליח בו. לכן, אם זה עבד אצל כל כך הרבה אנשים, למה שאצלכם המצב יהיה שונה? 

המגשר שלכם – בחרו אותו בקפידה 

אם יש משהו שצריך לשים לב אליו ושיכול להיות מאוד מהותי לגבי המשך התהליך ולגבי הצלחתו, זה המגשר עצמו. לכן, אם אתם חושבים על תהליך של גישור ויישוב סכסוכים, כדאי יהיה לבדוק אל מי אתם פונים. אתם אולי תתפלאו לגלות שיש הרבה מאוד מומחים שעובדים בתחום הזה בישראל, אך האמת היא, שלא כולם יתנו לכם את השירות הכי טוב שקיים. יש מגשרים שחסר להם ניסיון ובאופן כללי, גם בתחום הזה, אנחנו רואים שיש אנשי מקצוע מוכשרים יותר מאחרים. לכן כדאי יהיה לבדוק במי אתם בוחרים ואיפה מחכים לכם אנשי המקצוע הכי טובים ומנוסים שיש בענף הזה. 

Check Also

מס רכישה

מה צריך לדעת על מס רכישה? 

אם בפעם הראשונה בחייכם, אחרי התלבטות של שנים רבות ואחרי שאתם חוסכים בכל שנה לא …