עמוד הבית / כללי / מה צריך לדעת על מס רכישה? 

מה צריך לדעת על מס רכישה? 

אם בפעם הראשונה בחייכם, אחרי התלבטות של שנים רבות ואחרי שאתם חוסכים בכל שנה לא מעט כסף, החלטתם לקנות דירה, יש כמה דברים שעליכם לדעת. אומנם אולי אתם מודעים לתשלומים השונים שיהיה עליכם לשלם, אך האם עצרתם לחשב את מס הרכישה? לא כל האנשים מודעים לכך, אך מס הרכישה הוא נתון שמחושב בהתאם לשווי העסקה והשיעור שלו מתעדן אחת לשנה. כמו כן, כאשר מדברים על מס רכישה מדברים על מס שיכול להשתנות במקרים שונים. לדוגמא, יש הבדל בין שיעור מס הרכישה שתשלמו על דירה שמוגדרת כדירה יחידה למגורים, כולל מי שמשפר דיור, ובין מס שתשלמו על דירה נוספת. 

למה כדאי לפנות לעו"ד שיעזור לכם בנושא של מס רכישה? 

בתחום של מס רכישה יש לא מעט נתונים שצריך לקחת בחשבון, כמו לדוגמא, השאלה כמה באמת תשלמו? והאם יכול להיות שמגיע לכם פטור כלשהו בגלל סיבה כזו או אחרת? מדהים לראות כמה אנשים לא טרחו לברר את הנקודה הזאת ובסופו של דבר שילמו סכום גבוה יותר על מס הרכישה. לכן, אם אתם לא רוצים שזה יקרה גם לכם, עכשיו זה הזמן הנכון לפנות לעו"ד שעוסק בתחום הנדל"ן. הוא יוכל לא רק לכתוב עבורכם את חוזה הרכישה, אלא הוא גם יברר עבורכם כל נתון, כמו מס הרכישה, שיכול להשפיע על העלות הסופית של הנכס. 

עוה"ד הנכון לכם 

מה שבאמת מטריד אתכם זה לא רק כמה תשלמו על מס רכישה אלא גם השאלה באיזה עו"ד לבחור? אתם לא לבד. האמת היא שדווקא בגלל שישראל מלאה בכל כך הרבה עורכי דין, לא קל לבחור את עוה"ד הנכון. אם אתם מחפשים עורך דין מקצועי ואמין ואם אתם רוצים לדעת שמי שמטפל ברכישת הדירה שלכם הוא אדם שמומחה בתחום, עורך דין עמית ורד הוא הבחירה הנכונה. עורך דין עמית ורד חי ונושם את התחום הזה כבר שנים רבות ולכן תוכלו להיות בטוחים שאתו אתם בידיים טובות. צרו עמו קשר עוד היום והפכו להיות גם אתם לקוחות במשרדו. 

Check Also

גישור

האם הליך גישור הוא אופציה שגם לכם כדאי לנסות? 

ויכוחים, מריבים ואינספור חילוקי דעות הם חלק מהחיים של כולנו. עם זאת, יש מקרים שבהם …