עמוד הבית / דיני חברות / הכול על שירותיו של עו"ד פשיטת רגל

הכול על שירותיו של עו"ד פשיטת רגל

אתם מוצאים את עצמכם מתמודדים היום עם חובות כבדים? לא יודעים איך תוכלו לשלם את כל מה שאתם חייבים וכבר ברור לכם שכנראה גם במקרה שלכם פשיטת רגל היא הבחירה הנכונה? אם כך, כדאי שתדעו שרצוי לדבר עוד היום עם עורך דין לענייני פשיטת רגל. אומנם זה נכון שתוכלו לקרוא היום לא מעט מידע בנושא הזה בעצמכם, אך ברגע האמת, כאשר צריך לקחת החלטה ולעשות משהו בנידון, אין כמו שירותיו של עו"ד פשיטת רגל. יתרה מכך, לא רק שכדאי לכם לדבר עם עו"ד כזה, אלא גם רצוי שתעשו את זה כמה שיותר מהר. חשוב להבין: בכל מה שקשור לחובות הזמן לא באמת משחק לטובתכם ולכן כדאי לפנות עוד היום לעורך דין מקצועי לענייני פשיטת רגל. 

איך כולם בחורים לאיזה עו"ד פשיטת רגל כדאי לפנות? 

עבורכם זו הפעם הראשונה שבה אתם חושבים לפנות לעורך דין לענייני פשיטת רגל? מעולם בכלל לא יצא לכם להגיע למשרד של עו"ד כזה או אחר? אם כך, ברור מדוע אתם מחפשים את איש המקצוע הטוב ביותר וברור מדוע יש לכם דילמה. לכן אנחנו רוצים שתדעו: כדי לבחור עו"ד פשיטת רגל רצוי לעשות מספר בירורים מראש. לדוגמא: 

  • מה הניסיון של עוה"ד? 
  • עד כמה הוא באמת מקצועי? 
  • האם לקוחותיו ממליצים עליו? 
  • האם הוא זמין לטפל בעניין שלכם בצורה רצינית ומקצועית? 

אל תהססו לשאול את עוה"ד שבו אתם בוחרים כל שאלה שיכולה להיות רלוונטית. הרבה מונח כאן על הפרק ולכן רצוי לבחור את עוה"ד המתאים לכם ביותר. 

האם התשלום גבוה? 

מה שמאפיין כמעט את כל מי שפונה אל עו"ד פשיטת רגל זה שיש לו בעיה כלכלית. לכן ברור מדוע אתם מוטרדים גם מהשאלה כמה תשלמו לעוה"ד, והחדשות הטובות הן שלא תמיד המחיר צריך להיות מופקע. נסו לדבר עם כמה עורכי דין, לקבל הצעות מחיר שונות וכך תוכלו לבחור את ההצעה שנראית לכם הכי טובה. עו"ד מוביל יוכל להגיע עבורכם להסדרים שבאמת יאפשרו לכם להתחיל את חייכם מהתחלה מבחינה כלכלית, אז למה אתם מחכים? 

Check Also

גישור

האם הליך גישור הוא אופציה שגם לכם כדאי לנסות? 

ויכוחים, מריבים ואינספור חילוקי דעות הם חלק מהחיים של כולנו. עם זאת, יש מקרים שבהם …