עמוד הבית / כללי / מה באמת צריך לדעת כשמחפשים עו"ד פלילי?

מה באמת צריך לדעת כשמחפשים עו"ד פלילי?

מישהו פגע בכם? מכר לכם סמים? או אולי גרם לכם לנזק בכל דרך אחרת? אם כך, אין ספק שאפשר להבין מדוע אתם רוצים שאותו אדם ייתן את הדין על מעשיו. עם זאת, לא תמיד קל לבנות תיק תביעה מוצלח ולא תמיד פשוט לעמוד מול בית המשפט ולהוכיח שאתם צודקים. לכן כדאי יהיה לפנות אל עורך דין פלילי שיוכל לעזור לכם ויפה שעה אחת קודם. עו"ד פלילי שמגיע עם ניסיון, ידע והבנה יוכל לקחת את כל הנתונים שאתם מוסרים לו ולהבין במה דברים אמורים. בהתאם לכך הוא יוכל להמליץ לכם על הדרך הטובה ביותר להתמודד עם הדברים ולבנות עבורכם את תיק התביעה כמו שצריך.

איך לבחור עו"ד פלילי?

אם אתם רוצים להצליח בתביעה, לא לבזבז את הזמן שלכם ולדעת שתקבלו את המקסימום, בהחלט אפשר להבין אתכם, כי אחרת למה לצאת לכל המאבק על צדקתכם? זו הסיבה שבגללה, כאשר אתם מחפשים עורך דין לענייני פלילים, כדאי יהיה לבדוק שאתם בוחרים:

  • עו"ד פלילי עם הרבה ניסיון
  • עו"ד שיש מי שימליץ עליו
  • עו"ד שעושה עליו רושם של אדם רציני ומנוסה

אין כל סיבה להתפשר ולבחור איש מקצוע שאתם לא לגמרי יודעים לגביו דבר שכן אתם הולכים להפקיד חלק מהעתיד שלכם בידי אותו אדם ולכן עדיף להבטיח שהוא מתאים לכם.

כמה עולה תהליך משפטי שכזה?

לכל עורך דין שעוסק בתחום הפלילי יש תעריפים אחרים והרבה פעמים המחיר יהיה קשור גם לחומרת המצב שאיתו צריך להתמודד. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, מתלבטים לגבי סוגיית המחירים ורוצים לדעת מראש האם כל עו"ד פלילי יגבה מכם את אותו המחיר ובאופן כללי – האם מדובר על עלות שתוכלו לעמוד בה? כדאי שתדעו שהיום עורכי הדין מקבלים את זה שלקוחותיהם עושים השוואת מחירים. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוכלו לעשות בירור מעמיק בנושא הזה. תוכלו לפנות אל כמה עורכי דין, לברר כמה זה עולה ולבחור את איש המקצוע שלכם, בין היתר, בהתאם לתעריפים שלו.

Check Also

גישור

האם הליך גישור הוא אופציה שגם לכם כדאי לנסות? 

ויכוחים, מריבים ואינספור חילוקי דעות הם חלק מהחיים של כולנו. עם זאת, יש מקרים שבהם …