עמוד הבית / כללי / באילו מקרים מטפל עורך דין פלילי בצפון?

באילו מקרים מטפל עורך דין פלילי בצפון?

עורכי דין פליליים בצפון מטפלים במקרים רבים מאוד מגוונים מאוד. בין השאר עוסק כל עורך דין פלילי בצפון במחיקת רישומים פליליים כדי לאפשר פתיחת דף חדש ונקי באמת, במקרים רגישים של אלימות במשפחה, בתחום החדש יחסית של עבירות מחשב, בייצוג אסירים שגם להם יש זכויות שמן הראוי לשמור עליהן בקפידה ובמקרי פשיעה חקלאית.

מחיקת רישומים פליליים

מי שהורשע וריצה את עונשו ראוי להזדמנות אמיתית לשקם את חייו ולהתנהל ללא כל מגבלות. זוהי הגישה האנושית הנכונה, ובהתאם עורך דין פלילי בצפון עשוי לסייע למי שמבקש למחוק את הרישום הפלילי שלו להגיש את הבקשה כך שסיכויי קבלתה יהיו גבוהים במיוחד.

אלימות במשפחה

תחום רגיש במיוחד שמחייב פנייה אל עורך דין פלילי בצפון בעל ניסיון ספציפי במקרים מסוג זה. המלצה חשובה נוספת היא לפנות ללא שום דיחוי וזאת על-מנת לקבל את ההגנה המשפטית הנחוצה באמצעות הצווים השונים שרשאי בית המשפט להוציא.

עבירות מחשב

תחום חדש יחסית בחיינו שמצד אחד מספק לנו אינספור אפשרויות חדשות ומסעירות ומצד שני מהווה גם זירת פשע בלא מעט מקרים. בין העבירות הנפוצות: הונאה דרך הרשת, שיבוש פעילות מחשבים, מחיקת מידע, פגיעה בפרטיות, הפצת כופרות זדוניות ועוד.

ייצוג אסירים

עבריינים מורשעים חייבים כמובן לשלם על הפשע שביצעו ובפרט כך הדבר כשמדובר בעבירות שדינן מאסר בפועל. יחד עם זאת חשוב לזכור שגם לאסירים ישנן זכויות – למשל זכויות יסוד כמו פרטיות וכבוד, וכן זכויות חשובות אחרות כגון הזכות להיגיינה מלאה, לתזונה בריאה ועוד. עוד סוג של זכויות קשור לתנאי המאסר וכולל גם יציאות לחופשות, שחרור מוקדם וכו'. בכל אלה מטפלים עורכי הדין הפליליים בצפון הארץ.

פשיעה חקלאית

באזור הצפון ישנה פעילות חקלאית שוקקת מסוגים שונים, ולמרבה הצער גם לא מעט פשיעה סביב פעילות זו. עורכי הדין הפליליים באזור עוסקים גם במקרים אלה ובפרט בגניבות של ציוד חקלאית, בהשחתתה של תוצרת חקלאית, סחיטה באיומים, הברחת בעלי חיים אל שטחה של המדינה ועוד.

תחומי פעילות נוספים של עורך דין פלילי בצפון

באופן טבעי עו"ד פלילי בצפון הארץ עוסק גם בתחומים נוספים ובהם ייצוג נפגעי עבירה, עבירות סמים, עבירות צווארון לבן, משפטים צבאיים ועוד.

Check Also

גישור

האם הליך גישור הוא אופציה שגם לכם כדאי לנסות? 

ויכוחים, מריבים ואינספור חילוקי דעות הם חלק מהחיים של כולנו. עם זאת, יש מקרים שבהם …